Poniżej sprawdź aktualne oferty pracy. Jeśli czujesz, że AmRest to odpowiednie miejsce dla Ciebie,
zostaw nam swoje CV.
POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Znajdź swój przyszły zespół w naszym biurze:

HR

Dąży do budowania zaangażowania w każdym aspekcie życia pracownika w AmRest. Wyspecjalizowane zespoły prowadzą projekty we wszystkich obszarach HR, w tym: szkolenia, planowanie sukcesji, płace, wynagrodzenia, świadczenia czy rekrutacje. Natomiast codzienne wsparcie dla naszych restauracji zapewnia zespół wykwalifikowanych HR Business Partnerów.

Sprawdź oferty pracy

Development

Koncentruje się na poszerzaniu zasięgu restauracji AmRest o nowe lokalizacje, przy jednoczesnym zachowaniu istniejących lokali. Celem zespołu jest zapewnienie pierwszorzędnych lokalizacji i oddanie nowych restauracji na czas i zgodnie z budżetem.

Sprawdź oferty pracy

Operational Excellence & Customer Care

Dział ten koncentruje się na zapewnianiu doskonałej obsługi klientów we wszystkich naszych markach. Operational Excellence wspiera AmRest w tworzeniu niezapomnianych doświadczeń klientów podczas każdej wizyty, a także przyczynia się do nawiązywania długoterminowych relacji z klientami i budowania lojalności wobec marki.

Sprawdź oferty pracy

Marketing

Odpowiada za wszelkie działania marketingowe wspierające nasze marki w osiąganiu celów sprzedażowych. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi restauracjami możemy uzyskać kompleksowe zrozumienie potrzeb klientów – zawsze dążymy do stworzenia niezapomnianych wrażeń.

Sprawdź oferty pracy

Administration

Dział obsługujący wszystkie codzienne działania biurowe. Zespół zapewnia niezbędne zasoby, zarządza zapasami materiałów eksploatacyjnych i pomaga pracownikom w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z biurem.

Sprawdź oferty pracy

Internal Control & Audit

Misją tego działu jest wspieranie AmRest poprzez dostarczanie niezależnych i obiektywnych usług doradczych i kontrolingowych. Ich zakres obejmuje: analizę i ocenę zarządzania ryzykiem, system kontroli wewnętrznej i ładu korporacyjnego.

Sprawdź oferty pracy

Finance

To połączenie księgowości, działu planowania i analiz oraz zarządzania majątkiem firmy. Dział finansów to miejsce, w którym zarządzamy naszą działalnością oraz tworzymy nowe rozwiązania.

Sprawdź oferty pracy

IT

Zapewnia wsparcie dla wszystkich naszych restauracji i biur w obszarach związanych z IT. Dział IT jest również odpowiedzialny za nowe otwarcia, rozwój i utrzymanie serwerów, aplikacji, sieci i systemów, a także tworzenie platform raportowych i dbanie o bezpieczeństwo.

Sprawdź oferty pracy

Brand Reputation

Zarządza udostępnianiem i wymianą informacji między firmą a opinią publiczną. Dział buduje reputację marki, dostarczając wiadomości mediom i udostępniając naszym gościom informacje o produktach.

Sprawdź oferty pracy

Digital

Mieszanka marketingu oraz IT, dział koncentrujący się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań eCommerce we wszystkich naszych markach. Będziesz zaangażowany w rozmaite projekty, takie jak mobilne aplikacje, kioski, sprzedaż internetowa czy „skip the line” (aplikacja służąca do odbierania zamówień w restauracji).

Sprawdź oferty pracy

Legal

Dział prawny przygotowuje dokumenty oraz wspiera biznes w negocjacjach umów z dostawcami wynajmującymi i innymi partnerami. Dba o zgodność wszystkich inicjatyw z lokalnymi przepisami prawa, w tym o ochronie danych osobowych, promocji marketingowych i konkursów.

Sprawdź oferty pracy

Procurement

Zespół zapewnia najlepsze warunki zakupu środków dla restauracji i biur. Procurement Managerowie prowadzą przetargi, analizują umowy i ceny oraz negocjują z dostawcami, aby uzyskać najlepszą ofertę przy zachowaniu najwyższej jakości towarów i usług.

Sprawdź oferty pracy

PMO

W AmRest możemy prowadzić jednocześnie ponad sto projektów na całym świecie. Nasze Biuro Zarządzania Projektami zapewnia ich płynne działanie, zapewniając jakość i rentowność firmy. PMO wspierają kierowników projektów, prowadzą szkolenia w celu certyfikacji nowych kierowników, oceniają projekty i raportują postępy zarządowi.

Sprawdź oferty pracy

Investor Relations & Strategy

Odpowiadają za zapewnienie, że firma jest odpowiednio i strategicznie dostosowana do wymogów analityków, inwestorów i wszystkich odpowiednich interesariuszy.

Sprawdź oferty pracy